O mně

6178_10204241155143861_4192429544980199892_nJmenuji se Veronika. Veronika Šiblová (za svobodna Baudyšová) – mé vyvdané příjmení ke mě prý opravdu sedí. Ale musím říct, že příjmení za svobodna jsem měla raději, ale pššššt! Asi to je tím, že jsem jej měla mnohem déle. Vdaná jsem od roku 2011 a pevně věřím, že ještě dlouho budu! Manžel se jmenuje Robert. Společně jsme zrekonstruovali byt, pořídili si pejska (Maxe) a pak čekali až nám čáp nebo vrána přinesou miminko 😉 . Byla to cesta nelehká, ale stála za to a 2.5.2015 se nám narodila dcera Tereza. Je to ten nejlepší a nejkrásnější projekt, který mi kdy prošel pod rukama! A já jsem pyšná máma!

Od malička něco stříhám, lepím, maluji… proto pro mě volba mého povolání byla zcela jasná, možná jsem byla trošičku ovlivněná i mou maminkou, která je taktéž paní učitelka. Já se věnuji těm nejmenším. Učím v mateřské škole. Opravdu paní učitelky děti učí! Je ale fakt, že to vypadá, že si hrají. Já si teď hraji doma s Terezkou.

Letos jsem oslavila své třetí kulaté narozeniny 😀  Zprvu jsem se s tím moc nemohla smířit, ale postupem času uznávám, že to má i své plusy.

Co je vůbec cílem mého „Blogu“? Snad jen to, aby jste se tady cítili dobře, našli to co hledáte, informace o mě, novinky z mého života, návody na háčkované věci, atd atd atd.