Bolavý zoubek, zoubková víla a nemocný Max

Události uplynulých dnů byly opravdu rozmanité.
Začalo to mými zuby, jedna stolička musela ven 🙁 doteď mě bolí celá pusa. Pocit trhání, i přes umrtvení, byl opravdu velice nepříjemný, zvlášť pro někoho jako jsem já. Mám totiž neskutečně velkou fobii ze zubaře. Zubofobie? 😀 Každopádně jsem byla hrdinka (musela jsem, v čekárně mě čekal Robert s Terezkou) a obešlo se to v ordinaci bez řvaní 😀 hihi, nevím jestli jsem někdy u p. zubařky řvala, ale vím, že už několikrát jsem ji chtěla kousnout 😀 ale to by mi k ničemu nepomohlo, to víme všichni.

Sice jsem neměla ani kousek zubu ale potají jsem doufala, že i mě, po takovém trápení, navštíví zoubková víla. U někoho nosí dárečky jen jednou, ale u nás bude nosit asi u každého zubu. Líbí se mi to. A tak jsem ráno s napětím odhrnovala polštář a…. nic 🙁
Co jsem taky čekala? 😀
Ale víla přišla v podobě manžela, ten se rozhodl, že mi ty mé třetí kulatiny bude připomínat i na shopu a změnil jeho „vizáž“ neboli design z hranatých ikonek na kulaté. Myslím, že se to docela povedlo, co říkáte?

A týden završil náš Maxík, se kterým jsme už opravdu museli k veterinářovi, neustále si kousal tlapku. Veterinář usoudil, že je to infekce a může to být z čehokoliv. Takže vyfasoval antibiotika, které má jíst (žrát?) jednou denně po dobu deseti dní.  Nacpat do něho prášek je nadlidský výkon, takže zkoušíme různé finty, ale Max není hloupý a druhý den už ví, že je třeba v tom piškotu schovaný prášek a nechce ho. Takže každý den musí být finta jiná. Co budeme vymýšlet desátý den, to teda opravdu nevím 🙁
Musíme to zvládnout, je mi ho líto, jak se trápí, chodí po bytě jako tělo bez duše.

A háček? Nebojte, nelením a pilně pracuji. Dokončila jsem další šátek, čepici (opět holčičí, když pro ty holky se prostě dobře háčkuje, ale musím se pustit zas do nějaké pro kluky, ať na stánku nemáme samou růžovou). A právě se chystám na sovu, těch není nikdy dost, je to přívěsek, který má cca 10cm na výšku. Návod přidám později.

A záááávěrem 😀 fotka naší Terinky….objevila včera (s pomocí veeeeelkého táty) strom a listy.

Mějte krásnou neděli
V.

 

♥   Zapojte se také do FB skupiny o háčkování s příjemnou tvořící atmosférou, kde se vzájemně inpirujeme.